Spartakus Morburg zaklepany!

Najbardziej utytułowana drużyna Ligi Królewskiej, która pod dowództwem 2 trenerów zdobyła łącznie 6 tytułów mistrzowskich (po 3x jako Cracovia i Spartakus), została sprzedana za przysłowiowy 1 econ! Nowym właścicielem został Towarzysz Tradycja Radziecki z Mandragoratu Wandystanu. To naprawdę dobry interes, gdyż cała drużyna jest warta 73 908 478 econ i posiada siłę 11(!). Walczące o mistrzostwo Ajax i Sambaniana to „tylko” 10-tki. Potencjał jest więc ogromny. Przekonamy się czy nowy właściciel podąży w ślady swych wielkich poprzedników i poprowadzi swój klub do kolejnych sukcesów.
Tymczasem w zakończonej 15 serii spotkań wszystko odbyło się zgodnie z planem, czyli faworyci zainkasowali komplety punktów.

Dywizja Złota
Dywizja Złota

W Dywizji Srebrnej w meczu na szczycie lider z La Palmy musiał się ostro namęczyć aby zainkasować komplet punktów z grającą bez trenera RGM Satriną. Real zdobył zwycięską bramkę dopiero w 90′ meczu!

Dywizja Srebrna
Dywizja Srebrna

Do przejęcia pozostały 3 drużyny, w tym całkiem niezła RGM Satrina – siła 9, wartość 52 879 337 econ. Można również składać aplikację o nowe drużyny. ID Ligi: 248703 Zapraszam!

Reklamy

1 komentarz do “Spartakus Morburg zaklepany!

  1. Spartakus był integralnym elementem dreamlandzkiego pejzaża piłkarskiego przez bardzo długi czas. Wielka szkoda, że tracimy taki team. Fakt, że ląduje on w dobrych rękach jest pewnym pocieszeniem. Strata RGM Satrina również będzie ciężka do przełknięcia.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s