Udany debiut Rozbudowy Trock

Już dzisiaj rozegrana zostanie przedostatnia kolejka Ligi Królewskiej. Tymczasem po środowej serii spotkań w czołówce Dywizji Złotej zostało utrzymane status quo, gdyż zarówno Sambaniana jak i Ajax wygrały swoje mecze. Zmiana nastąpiła na pozycjach zagrożonych spadkiem, gdzie w przysłowiowym spotkaniu o 6 pkt. zmierzyły się FC Nascimento Elder z Rozbudową Trock (dawny Spartakus).
Oto co po meczu powiedział trener Rozbudowy – Prezerwatyw Tradycja Radziecki:

Pierwszy mecz Rozbudowy Trock pod nowym mianem był jednocześnie najważniejszym z tych, które pozostały zespołowi do końca sezonu. Przeciwnikiem był bowiem FC Nascimento Elder, który znajdował sie w tabeli tuż nad Rozbudową, wyprzedzając ja o 3 punkty. Co więcej – pozycja ta oznacza różnice miedzy utrzymaniem się w Złotej Dywizji a spadkiem do dywizji Srebrnej.

Zreorganizowani gracze Rozbudowy, mimo, że pozostają w szoku terapią zaaplikowaną przez nowego trenera, spisali się na piątkę. Cały mecz pozostawał pod ich kontrola, pomimo gry na wyjeździe. Gospodarze zdołali oddać tylko jeden strzał na wandejska bramkę, podczas gdy goście strzałów oddali 12 – z czego trzy razy piłka trafiła do bramki elderlandczyków.

Stosunkowo łatwe 3 punkty doprowadziły do zamiany miejsc – przy identycznym wyniku punktowym (po 16) Rozbudowa przeskoczyła FC Nascimento Elder dzięki lepszemu bilansowi bramek. Teraz jednak zespól czeka ostra walka o utrzymanie. Na szczęście dla Rozbudowy, oba zespoły zmierza się w następnej kolejce z liderami tabeli – Trock z drugim Ajaxem Nowy Amsterdam, a Elder – z liderem, Sambanianą FC.

Dywizja Złota
Dywizja Złota

W Dywizji Srebrnej czołowa trójka pewnie wygrała swoje spotkania i może cieszyć się z awansu do wyższej dywizji. Trwa jeszcze walka o 4-tą premiowaną lokatę pomiędzy RGM Satriną a Wilkiem Hanai.

Dywizja Srebrna
Dywizja Srebrna
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s