Bez niespodzianek

Czwarta kolejka Ligi Królewskiej, nie przyniosła żadnych zaskakujących rezultatów. Faworyci nie zawiedli i w komplecie zgarnęli pełną pulę.

Dywizja Złota
Dywizja Złota

Na drugim froncie, na czele grupy A zasiadają Teutońscy Łowcy, którzy bez problemów poradzili sobie z AS Bourgeois Elfidias. Ich główni rywale w walce o awans, czyli RGM Satrina również pewnie zwyciężyli swoich przeciwników.

Dywizja Srebrna A
Dywizja Srebrna A

W grupie B, na czele dwa zespoły z kompletem punktów: Wilk Hanai i zupełnie niespodziewanie Surmeńskie Diabły – najgorsza drużyna poprzedniego sezonu (jako Inter Przystań), pod okiem nowego właściciela dokonuję cudów.

Dywizja Srebrna B
Dywizja Srebrna B

* Isbjørner Sånkajokk – poprzednio Sporting Tossa de Mar.

Trenerem zespołu jest Ignacy Chojnacki-Ferski, oto krótka wizytówka drużyny:

28 lipca br. przejąłem stery (tj. trenerkę i cały zarząd) nad jednym z klubów Ligii Królewskiej – Sportingiem Tossa de Mar. Postanowiłem o przeniesieniu zespołu do stolicy Skytji, gdzie pośród mrozu i burz śnieżnych piłkarze, oddani polarnej ascezie, będą walczyć na boisku ku chwale północnego lenna Surmali.
Projekt udało się podjąć dość szybko – już 14 bm. ukończono budowę stadionu, a pięć dni później zespół (już pod nową nazwą – Isbjørner Sånkajokk, tj. Niedźwiedzie Polarne Sånkajokk) podjął na nim drużynę FCS Rodo Gunners. Odnieśliśmy pierwsze w sezonie zwycięstwo (2:0), w którym – jak wierzymy – pomogła nam przepiękna przyświecająca z niebios zorza polarna.
W najbliższym czasie obok stadionu postaramy się wznieść centrum treningowe oraz przystosowane do warunków atmosferycznych mieszkania dla piłkarzy, którzy póki co, zakwaterowani zostali w jednym z hoteli w Dreamopolis (i dolecieli samolotem na mecz na własnym stadionie).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s