La Palma Real przerywa czarną serię!

W Dywizji Złotej sypnęło niespodziankami. Za największą można uznać zwycięstwo Realu nad Rozbudową Trock. Trener zespołu z Wandystanu, w meczu z autsajderem ligi, postanowił wystawić do wyjściowej jedenastki kilku juniorów. Przeliczył się jednak z ich możliwościami, co zakończyło się jego porażką.
Również Kornik Morburg sprawił miłą niespodziankę swym kibicom, wywożąc z trudnego terenu w Nowym Amsterdamie jeden punkt. Potknięcie wicelidera wykorzystała Sambaniana, która dzięki wysokiej wygranej nad F11, zwiększyła przewagę nad Ajaxem do 6 punktów.

Dywizja Złota
Dywizja Złota

W Dywizji Srebrnej A, Al Fations Awa 07 urwał punkty liderom z Almery Kissaviarsuk!

Dywizja Srebrna A
Dywizja Srebrna A

W grupie B Surmeńskie Diabły ponownie zwyciężyły Wików i umocniły się na fotelu lidera. Oto co po meczu powiedział trener Diabłów, Wiesiek Den:

Niezmiernie ciesze się z tej wygranej. Jest to już połowa sezonu a nam udało się umocnić na fotelu lidera Dywizji. Moi piłkarze są w bardzo dobrej formie, na treningach dają z siebie 110%, co niekiedy kończy się drobnymi urazami. Jednak dzięki pracy naszych fizjoterapeutów są oni gotowi na każdy mecz. Jednak martwi mnie nasz lewy obrońca który kolejkę temu doznał poważnej kontuzji i wróci do gry dopiero za trzy kolejki. Tarmo Pirttikangas jest dla nas kluczowym obrońcą, jego gra w ofensywie jak i defensywie jest na tak wysokim poziomie, że mógłby on grac w Złotej Dywizji i moim zdaniem załapał by się do jedenastek czołowych zespołów.

Drugą porażkę z rzędu Wilków, wykorzystał Isbjørner Sånkajokk, który dzięki zwycięstwu nad FC Nascimento Elder 1-0, wskoczył na druga pozycję w tabeli.

Dywizja Srebrna B
Dywizja Srebrna B

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s