Olimpic Satrina przeniesiony do Grodziska!

Zapraszam na podsumowanie dwóch ostatnich kolejek (9 i 10) LK. W niedzielnej serii spotkań, Rozbudowa Trock sprawiła małą niespodziankę urywając punkty liderom z Sambanu Zachodniego. Sam mecz nie obfitowała w zbyt wiele sytuacji bramkowych, gdyż obie drużyny ustawiły się raczej defensywnie. Sambaniana FC oddała w całym meczu tylko 3 strzały na bramkę gospodarzy, lecz defensywa Rozbudowy stanęła na wysokości zadania.
La Palma Real sprawiła kolejną niespodziankę, zwyciężając Elsynor Athletic 1-0. Gra Realu sprawia coraz lepsze wrażenie i nie zmienia tego faktu nawet środowa porażka w derbach ze Startem Mendoza. Do końca rozgrywek pozostały jeszcze 4 kolejki i przy takiej postawie drużyny z La Palmy, utrzymanie nie wydaje się sprawą nierealną.

Dywizja Złota
Dywizja Złota

W Dywizji Srebrnej A na czele bez zmian. Na prowadzeniu Auterra FC ( wcześniej Almera Kissaviarsuk) oraz Teutońscy Łowcy.

Dywizja Srebrna A
Dywizja Srebrna A

W grupie B, Surmeńskie Diabły doznały kompromitującej wpadki, ulegając na własnym boisku KS Grodzisk Angels (dawniej Olimpc Satrina) 1-5. Oto co po meczu powiedział trener Diabłów, Wiesiek Den:

Niestety dzisiaj przegraliśmy z KS Grodzisk Angels aż 5-1. Przeciwnicy zagrali naprawdę dobry mecz, jednak mogę z ręką na sercu zapewnić, że moi chłopcy nie dali z siebie wszystkiego. Duży spadek formy szczególnie w pomocy gdzie brakowało dzisiaj Armasa Kärki, który w ostatnim meczu złapał poważną kontuzje i nie zagra już do konńca sezonu. Aby utrzymać fotel lidera, nie możemy pozowlić sobie na jeszcze jedną taką wpadkę. Dwie porażki to już o dwie za dużo. Oczywiście każdy ma gorszy dzień więc miejmy nadzieje, że tych gorszych dni już dla naszej drużyny nie będzie, a zarazem gratuluje trenerowi rywali za udany debiut :).

Dodam tylko, że trenerem drużyny z Grodziska został Robert Janusz von Thorn-Czekański, od niedawna również selekcjoner kadry narodowej Księstwa Sarmacji.

Dywizja Srebrna B
Dywizja Srebrna B

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s