Jak dołączyć

LK-reklamaLiga Królewska (ID ligi: 248703) została założona 25 lipca 2010 roku. Jest międzynarodową ligą, zrzeszająca kluby z polskojęzycznych państw wirtualnych (mikronacji).
Aby dołączyć do Ligi Królewskiej, należy zarejestrować się do managera piłkarskiego Xpert Eleven. Przy rejestracji należy podać aktualny adres e-mail, który będzie potrzebny do aktywacji konta. Następnie klikając w link zaproszenia, będzie można złożyć aplikację o przyjęcie do ligi. W trakcie trwającego sezonu możliwe jest jedynie przejęcie nieaktywnych klubów oraz drużyn wystawionych na Giełdzie Klubów.

Liga Królewska jest ekskluzywną ligą, przeznaczoną wyłącznie dla obywateli mikroswiata. Zapraszamy wszystkich managerów zarówno z nowych mikronacji, jak i również starych „wyjadaczy”, aby spróbowali swoich sił w zmaganiach o miano najlepszej klubowej jedenastki mikroświata!

Ważna informacja dla graczy. System X11 wprowadził bardzo istotną zmianę:

„Każdy ma prawo dołączyć do 1 ligi Xpert i 3 prywatnych.
Członkowie VIP zawsze maja dostęp do 1 ligi Xpert i 5 lig prywatnych, niezależnie od wskażnika Xpert i czasu członkostwa.
Jeżeli nie jesteś VIP-em możesz zwiększyć liczbę drużyn dzięki powiększaniu rankingu xperta – powyzej 54 punktów czwarty zespół w lidze prywatnej, powyżej 89 punktów piąty zespół w lidze prywatnej.”

Założenie nowej drużyny jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Nie zwlekaj więc i dołącz do nas!

Zgłoszenia nadsyłane przez graczy spoza mikronacji będą automatycznie odrzucane. Dla uniknięcia pomyłki, napisz skąd jesteś.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s